Zaidimai - nemokami

Visi žaidimai - nemokami zaidimai internete su prizais ir rezultatais. www visi zaidimai lt - zaidimai zaisti online vaikams ir suaugusiems!

Pradžia arrow Tinklapių savininkams
Pradinis Užsiregistruoti dabar Tvarkyti sąskaitą Rašyti el. paštu

Sveiki atvykę į Žaidimai rekomendavimo sistemą tinklapių savininkams
Registracija nemokama ir nesudėtinga.  Rekomendavimų sistemos yra plačiai paplitusios internete ir leidžia tinklapių savininkams uždirbti iš įvairaus lankomumo svetainių.  Rekomenduotojai generuoja pardavimus ir užsakymus sistemą įdiegusiai svetainei, o už tai gauna atitinkamą procentą nuo visų pardavimų. 
  Kaip veikia rekomendavimų sistema?
Užsiregistravę Žaidimai rekomendavimų sistemoje, rasite nemažai reklaminių skydelių ir tekstinių nuorodų talpinimui savo svetainėje.  Kuomet lankytojai paspaus ant Jūsų įdėtos rekomendavimo nuorodos į Žaidimai, jų aktyvumas bus užfiksuotas rekomendavimų sistemoje ir matomas statistikoje.  Jūsų uždarbis priklausys nuo bendro sistemoje nustatyto uždarbio tipo.
  Realaus laiko statistika ir pranešimai!
Junkitės prie savo sąskaitos bet kuriuo paros metu ir sužinokite kaip spaudžiamos Jūsų paliktos nuorodos ar skydeliai, gaukite informaciją apie lankytojų srautą, sąskaitos balansą.  Jeigu manote, kad mūsų sukurti baneriai ar nuorodos nebus efektyviai spaudžiamos Jūsų svetainėje, rekomendavimų sistemoje visada galite susikurti kitokias!
Greita rezultatų peržiūra tiesiai ant darbastalio!
Šiai funkcijai reikalinga kompiuterinė programa! Įsirašykite reikalingą programą (parsisiųsti) ir gaukite visą reikalingą informaciją neatverdami naršyklės!  Šios funkcijos naudoti nebūtina.
Greita uždirbtų pinigų peržiūra
Šiai funkcijai reikalinga kompiuterinė programa! Įsirašykite Windows Desktop programą (parsisiųsti) ir gaukite informaciją apie pinigų pagausėjimą tiesiai ant darbastalio!  Šios funkcijos naudoti nebūtina.
 Rekomendavimų sistemos svarbiausi duomenys
 Uždarbio tipas  Mokama už užsakymus: 10% nuo visų pirkimų, kuriuos sugeneruojate Jūs ir Jūsų atsiųsti lankytojai.
 Pradinis balansas KR10.00 LTL - Tik už registraciją!
 Minimali išmoka  KR10,000.00 LTL - Mažiausia suma išmokėjimui.
 Išmokėjimai Išmokėjimai yra vykdomi kiekvieno mėnesio 1st dieną. Mokama už praėjusį mėnesį



Visizaidimai.lt programa tinklapių savininkams © 2005 Žaidimai - Visos teisės saugomos.

Nemokami žaidimai



Per 0.40998 s su 10.434