Zaidimai - nemokami

Visi žaidimai - nemokami zaidimai internete su prizais ir rezultatais. www visi zaidimai lt - zaidimai zaisti online vaikams ir suaugusiems!

Pradžia arrow Kreditai
Kreditai

Gauk kreditų nemokamai!

Visizaidimai.lt svetainėje veikia rekomendavimų sistema.  Reikia tik nusikopijuoti vartotojo profilyje esančią rekomendavimų nuorodą į savo svetainę, elektroninį laišką ar forumo parašą ir pradėti rinkti kreditus. Visi žinomi ir legaliai vykdomi rekomendavimo būdai yra leidžiami. Taip pat uždirbsite, jei Jūsų rekomenduoti lankytojai užsiregistruos mūsų svetainėje ir įsigys kreditų. Nuo kiekvieno užsakymo dalis sumos atiteks Jums. Uždirbtus kreditus galima išsikeisti į prizus arba dalyvauti konkursuose, kurių laimėtojų taip laukia nemaži prizai.

Nusipirk kreditų!

Jeigu trūksta kreditų ir neturite laiko jų užsidirbti, galite įsigyti norimą kiekį kreditų paprasčiausiai išsiųsdami SMS.

Išleisk kreditus!

Kreditus galite išleisti žaisdami azartiškus konkursinius žaidimus ir laimėti kur kas didesnius prizus. Tereikia parodyti geriausią rezultatą ir pagrindinis prizas Jūsų. Norint dalyvauti konkurse, sąskaitoje reikia turėti bent vieną kreditą. Kreditų galima užsidirbti iš rekomendavimų sistemos arba nusipirkti SMS žinute

 

Nemokami žaidimaiPer 0.42384 s su 12.134