Zaidimai - nemokami

Visi žaidimai - nemokami zaidimai internete su prizais ir rezultatais. www visi zaidimai lt - zaidimai zaisti online vaikams ir suaugusiems!

Pradžia arrow Straipsniai
Straipsniai
Call of Duty: Modern Warfare 2
Parašė Administrator   
2009 11 20

Image Ilgai laukta antroji Call of Duty: Modern Warfare žaidimo dalis pagaliau pasirodė ir nudžiugino begales žaidėjų. Šioje Modern Warfare dalyje bus pasakojami įvykiai vykstantys po pirmosios dalies pabaigos. Viskas prasideda nuo politinio nestabilumo Rusijoje ir kai naujieji žiaurūs ir negailestingi veikėjai pasinaudoję nacionalistinėmis visuomenės nuotaikomis užsitikrina branduolinių ginklų kontrolę. Atsiranda naujas pagrindinis blogiukas Makarovas, kuris žada pasaulyje pasėti naują chaoso bangą. Siužetas vėl gan įdomus ir nenusileidžia veiksmo filmui, kurio filmavimo aikštelėje turite progą sudalyvauti. Tai gi kaip ir buvo galima tikėtis  naujoji Call of Duty serija muša visus pardavimo rekordus ir pranoksta daugelio žaidėjų lūkesčius.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009 11 20 )
 
Need For Speed: Shift
Parašė Administrator   
2009 10 07
Image Need For Speed: Shift žaidimas bandys atgaivinti mūsų pasitikėjimą šia žaidimo serija, nes dauguma žaidėjų buvo tikrai nusivylę po paskutiniųjų NFS dalių. Taigi dabar visas žaidimo dėmesys sutelktas į vairavimą ir automobilius. Mašinų gausos Need For speed serijoje niekada netrūkdavo, taip bus ir dabar, tikrai išsirinksite kažką artimo sau. Šioje žaidimo serijoje rasime ir Pro Street palikimo, kaip firmų logotipai ant mašinų ir panašiai. Lenktynių tipai: Paprastos žiedinės lenktynės, lenktynės siekiant apvažiuoti kuo greitesnį ratą ir panašiai. Yra ir visų mėgstamas driftas, kuris gali  patikti ne kiekvienam. Driftą tikrąją tą žodžio prasme reiks įvaldyti, nes iš pradžių tai tikrai pasirodys sudėtinga ir gal net nesamoninga. Bene daugiausiai adrenalino sukelia 1 prieš 1 lenktynės. Jose mes atstovausime kuriai nors vienai iš dviejų tarpusavyje kovojančių automobilių gamintojų, kurios bando išsiaiškinti, kieno automobilis geresnis. Kartu šios lenktynės yra ir sunkiausios, nes susideda iš trijų etapų – viename mes bandome atitrūkti nuo priešininko, antrame mes jį persekiojame, o paskutinis trečiasis dažniausiai būna ir lemiamas – jo metu paaiškėja tikrasis nugalėtojas.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009 10 07 )
 
America's Army 3
Parašė Administrator   
2009 07 30
America`s Army 3 America‘s Army 3 bando tapti rimtu kariniu simuliatoriumi, nes tai jau trečioji šio žaidimo versija ir vis dar nemokama. Pagrindinis žaidimo tikslas kuo realiau perteikti eilinio apmokymus ir mūšio lauko subtilybes. Pradžioje žaidėjas turi susikurti savo kareivį, jo veido išraišką ir vardą. Pagrindinė užduotis – tapti geru Amerikos armijos kariu. Iš pradžių galime įveikti ilgus apmokymus. O didžiąją dalį apmokymų užims testai. Apmokymuose  karys apmokomas bėgioti, kuo greičiau ir saugiau įveikti kliūtis. Vėliau keliaujame į šaudymo aikštelę ir gauname į savo rankas automatą, kuriuo turime nušauti kuo daugiau taikinių.  Žaidime nėra jokių gyvybių stulpelių, todėl jei būsite per daug sužeistas neišgelbės net medicinos pagalba. Šūvis į koją, tuomet jūs negalėsite greitai bėgti. America‘s Army 3 iš esmės neturi jokios siužetinės linijos bei vieno žaidėjo režimo. Kolkas žaidime yra tik 5 žemėlapiai, kurie gal pabosti, bet tikimasi iš kūrėjų papildimo.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009 07 30 )
 
Prototype
Parašė Administrator   
2009 06 25
Image Prototype žaidimas, apie ką jis? Pagrindinis žaidimo herojus Aleksas Merseris, mutavęs padaras galintis keisti savo formą. Taip pat mūsų herojus serga amnezija, todėl nieko nepamena apie savo praeitį. Visas veiksmas vyksta New York’o mieste, kur pagrindinis veikėjas bando atgauti atmintį, tačiau atminties praradimas ne vienintelė bėda: mus bando sučiupti ir pašalinti Juodojo Stebėjimo specialusis būrys.
Žaidimo pradžioje Aleksas pabunda ant operacinio stalo požeminėje laboratorijoje New York’o centre, bet vėliau jis išsiaiškina kad išorėje vyksta daug baisesni dalykai. Pagrindinis veikėjas gan greitai išsiaiškina apie savo galias ir pradeda susigrąžinti prisiminimus.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009 06 25 )
 
The Sims 3
Parašė Administrator   
2009 05 22
ImageThe Sims 3 bus išleistas tik po poros savaičių, bet jau spėjo tapti auksiniu ir turbūt bus šluojamas iš parduotuvių lentynų. Naujoje versijoje žaidėjams suteikiama dar daugiau galimybių kurti savo veikėją ir jo pasaulį. Aišku pastebėsime ir žymiai pasikeitusę ir pagerėjusią grafiką. The Sims 3 žaidimas suteiks mums dar daugiau džiaugsmo nei senosios dalys.

Ne paslaptis, kad Sims žaidimų serija iki šiol buvo palyginti gera ir draugiška. Dėl šis žaidimas dažniausiai buvo žaidžiamas jaunųjų tarpe ir labai tarp jų mėgiamas. Bet pasirodžius žaidimo pristatomajame filmuke, kurį galite pažiūrėti čia. Matome kad mūsų veikėjai galės tapti nuo astronautų iki vagių, negi žaidimo kūrėjai suteiks mums galimybę tapti ir blogiukais. Sklinda ir tokios kalbos, kad bus įmanoma apgaudinėti savo žmoną su tarnaite ar net užsiiminėti prostitucija. Taigi kyla klausimas: ar tikrai naujuose Sims dalyje bus galima blogai elgtis ir iki kokio lygio tai bus įmanoma? Aišku viską sužinosime pasirodžius žaidimui.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009 05 22 )
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 9 iš 28

Nemokami žaidimai


 

Naujausi žaidimai online

Angry Birds Eggs (6069) Super Mario stiliaus online žaidimas, kur pagrindiniai veikėjai - Angry Birds.
Angry Birds Rio Online (18730) Garsusis Angry Birds online! Nieko nereikia siųstis. Žaidimo taisyklės visiems žinomas - įtempiate paukt&scaron;elį ir paleidžiate. Jūsų tikslas per kuo mažesnį bandymų kiekį paleisti į laisvę visus pauk&scaron;telius.&nbsp;
Mario Jet Ski Lenktynės 3D (18856) Mario Jet Ski  - tai  lenktynės vandens motociklais! Čia svarbiausia atvažiuoti pirmam, vengti įvairių kliūčių ir rinkti įvarius spartinimus.
Skautai atakuoja (24551)

Staggy The Boyscout slayer žaidimo esmė - nugalėti  visus skautus - zombius, uždirbti pinigų  ir pirkti naujus ginklus.

Ataka: Tarpas (Space)
Judėjimas: rodyklės
GInklų keitimas: 1-7
Pauzė: P

Detektyvinis žaidimas (23322) Detective Grimoire yra detektyvinis žaidimas, kurio tikslas i&scaron;spręsti detektyvinius uždavinius. Norėdami žaisti &scaron;į žaidimą, turėtumėte suprasti anglų kalbą.

Per 0.58830 s su 12.753