Zaidimai - nemokami

Visi žaidimai - nemokami zaidimai internete su prizais ir rezultatais. www visi zaidimai lt - zaidimai zaisti online vaikams ir suaugusiems!

Pradžia arrow Straipsniai
Straipsniai
Diablo III
Parašė Administrator   
2009 02 13

Image Diablo III žaidimo veiksmas, palikdamas 20 metų laiko tarpą, tęsia Diablo II istoriją. Mephisto, Diablo ir Baal buvo nugalėti, tačiau po 20 metų vėl pastebimas judėjimas ir kyla sąmyšis Galima rinktis iš penkių galingų veikėjų klasių, įskaitant barbarus ir raganius.

Originalumas:
Erdvus Sanctuary pasaulis su daugybe naujų regionų ir nematytų vidaus patalpų.Gyva aplinka su pavojingomis kliūtimis, spąstais ir griūvančiais elementais. Atsitiktinių pasaulių ir veiksmų generavimas garantuoja nesibaigiantį ir dinamišką žaidimą. Įvairaus pobūdžio priešai, kurie turi savitą puolimo modelį ir elgiasi skirtingai. Veikia naujų užduočių sistema.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009 02 13 )
 
Mafia II
Parašė Administrator   
2009 01 27
ImageMafia II žaidimais - tai antroji dalis žymiojo gangsterių gyvenimo žaidimo "Mafia", išleisto dar 2002 metais. Žadama, jog ir antroje dalyje veiksmas vyks tarp 1940-1950 metų, kuomet mafija už Atlanto itin klestėjo. Mums žadama nuostabi grafika, daugybę veiksmo ir beprotiškų lenktynių miesto gatvėmis.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009 02 06 )
 
Grand Theft Auto IV
Parašė Administrator   
2009 01 12
ImageGTA IV žaidimo veiksmas vyksta mieste pavadinimu Liberty City (miestas yra įdentiškas Niujorkui), Rockstar Games atkūrė keturis iš penkių Niujorko rajonų - Broker (įdentiškas Bruklinui), Algonquin (Manhetenui), Dukes (Kvinsui), Bohan (Bronksui), taip pat žaidime yra ir Alderney (kuris nėra tikrojo Niujorko rajonas, Niu Džersis). 
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009 02 06 )
 
Need for Speed: Undercover
Parašė Administrator   
2008 11 20
ImageTik prieš porą dienų išvydome naująją kultinio hito Need for Speed dalį Undercover. Taigi naujoje dalyje grįžtama prie senų gerų laikų, pasivažinėjimų po miestą ir susidurimų su policija.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009 02 06 )
 
Call of Duty: World At War
Parašė Administrator   
2008 11 10
ImageCall Of Duty žaidimas grįžta. Šį kartą veiksmas vėl vyks WWII laikais ramiajame vandenyne, kur amerikiečiai kariavo su japonais. Turėsime galimybę žaisti ne tik už Amerikos desantininką, bet Rusijos karį Europoje. Kadangi žaidimas vyks naujoje teritorijoje, galėsime kurti naujas taktikas naujoje aplinkoje, nauji priešai, ir net galimybė naudotis liepsnosvaidžiu, ką ir mantome mūsų nuotraukoje. Taip pat grįš galimybė naudoti transporto priemonėmis ir karo mašinomis.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009 02 06 )
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 10 - 18 iš 28

Nemokami žaidimai


 

Naujausi žaidimai online

Angry Birds Eggs (6039) Super Mario stiliaus online žaidimas, kur pagrindiniai veikėjai - Angry Birds.
Angry Birds Rio Online (18701) Garsusis Angry Birds online! Nieko nereikia siųstis. Žaidimo taisyklės visiems žinomas - įtempiate paukt&scaron;elį ir paleidžiate. Jūsų tikslas per kuo mažesnį bandymų kiekį paleisti į laisvę visus pauk&scaron;telius.&nbsp;
Mario Jet Ski Lenktynės 3D (18826) Mario Jet Ski  - tai  lenktynės vandens motociklais! Čia svarbiausia atvažiuoti pirmam, vengti įvairių kliūčių ir rinkti įvarius spartinimus.
Skautai atakuoja (24530)

Staggy The Boyscout slayer žaidimo esmė - nugalėti  visus skautus - zombius, uždirbti pinigų  ir pirkti naujus ginklus.

Ataka: Tarpas (Space)
Judėjimas: rodyklės
GInklų keitimas: 1-7
Pauzė: P

Detektyvinis žaidimas (23292) Detective Grimoire yra detektyvinis žaidimas, kurio tikslas i&scaron;spręsti detektyvinius uždavinius. Norėdami žaisti &scaron;į žaidimą, turėtumėte suprasti anglų kalbą.

Per 0.48775 s su 12.743