Zaidimai - nemokami

Visi žaidimai - nemokami zaidimai internete su prizais ir rezultatais. www visi zaidimai lt - zaidimai zaisti online vaikams ir suaugusiems!

Pradžia arrow Straipsniai
Straipsniai
Age of Conan: Hyborian Adventures
Parašė Paulius   
2008 06 27

ImageKuomet kilo idėja kurti masinį internetinį žaidimą, paremtą gerai žinomos E. Howard fantastinės knygos “Konanas Barbaras” motyvais, atsirado daugybė skeptikų. Tikriausiai dėl to, kad mažai kas norėjo prisidėti prie šio “nepelningu” laikyto projekto, žaidimo kūrimo procesas užtruko ne vienerius metus.

Veiksmas vyksta Hyboria pasaulyje, atskalūnų ir barbarų žemėje. Galima pasirinkti vieną iš trijų siūlomų rasių. Kiekviena iš jų žaidime turi specialų pavadinimą, tačiau atstovauja pagrindinėms žinomoms tautoms: romėnams, germanams ir egiptiečiams. 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2008 07 08 )
 
World of Warcraft: Wrath of the Lich King
Parašė Paulius   
2008 06 27

ImageWorld of warcraft sugrįžta su Lich King papildymu. Kol kas viešai prieinama tik žaidimo peržiūra. Blizzard nesileidžia į detalias diskusijas dėl žaidimo turinio, tačiau WOW fanams, nors ir per pakankamai saugų atstumą, tačiau leidžia stebėti kūrimo procesą, registruotis ir testuoti žaidimą.

Lich King veiksmas vyksta žemėje, pavadintoje Northrend, kur pamišęs princas Arthas (Lich King) yra pasiruošęs išlieti visą savo pyktį ant pasaulio. Sprendžiant iš pristatančio vaizdo klipo, žaidėjai bus iškart talpinami į šią problemų kupiną žemę. Tai apledėjusi, kalnuota vietovė, kurioje gyvena daugybė įvairaus dydžio ir formų nematyti sutvėrimai, kurių vieni mieli, kiti gasdinantys.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2008 07 08 )
 
Mass Effect
Parašė Paulius   
2008 06 27

ImageIki šiol, geras RPG asociajavosi su kuo tik nori, bet ne su politika. Tačiau BioWare išleido Mass Effect, kuris žaidėjams siūlo įsijausti į vyriausio kariuomenės vado Shepard'o vaidmenį, kuris yra sudėtingoje padėtyje, kuomet žmonija patiria sunkumų tarpgalaktinių ryšių politikoje. 

    Originalumas:

    Mitologinė muzika, tinkamas įgarsintojo balsas ir dažni garso efektai tarpusavyje sutaria gerai ir bendras jų dialogas neerzina. Žaidimo eigoje Jūsų priimami sprendimai gali būti labai skirtingi, daugiausiai priklausantys nuo Jūsų charakterio bruožų arba šiandienos nuotaikos. Jūs galite būti moralus arba gobšus, o gal išdidus arba teisingas. Priimti sprendimai ir pasirinkta pozicija nulems tolimesnę žaidimo istoriją. Galimybė susikurti savo herojų pradedant lytimi ir baigiant akių spalva.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2008 07 15 )
 
Travian (travianas). Kodėl įdomu?
Parašė Paulius   
2008 06 27

Image
Travianas (www.travian.lt )– vienas iš žinomiausių pasaulyje strateginių "online" žaidimų. Dalyvavimas šiame žaidime nereikalauja jokios kitos programinės įrangos, išskyrus paprastą Interneto naršyklę. Visame pasaulyje Travianą žaidžia keli milijonai žaidėjų. Dabar galima žaisti ir sulietuvintą versiją – iš esmės tai pirmasis tokio tipo žaidimas Lietuvoje – ir jis turi visas galimybes tapti ne tik pirmu, bet ir geriausiu.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2008 07 08 )
 
City Life
Parašė Paulius   
2008 02 26
Image

Metai iš metų SimCity buvo didžiausias ir populiariausias miesto infrastruktūros kūrimo ir valdymo žaidimas. Tačiau 2006 metais išleistas City Life ne tik surado savo auditoriją, bet ir sudomino SimCity fanus. Labiausiai patraukė socialinis žaidimo aspektas, kuris dar labiau sustiprėjo 2008 metais išleistoje versijoje. Žaidimas vaizdžiai pateikė tai, kas nutinka, kuomet miestelėnai yra nepatenkinti savo gyvenimu.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2008 06 26 )
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 19 - 27 iš 28

Nemokami žaidimai


 

Naujausi žaidimai online

Angry Birds Eggs (6075) Super Mario stiliaus online žaidimas, kur pagrindiniai veikėjai - Angry Birds.
Angry Birds Rio Online (18737) Garsusis Angry Birds online! Nieko nereikia siųstis. Žaidimo taisyklės visiems žinomas - įtempiate paukt&scaron;elį ir paleidžiate. Jūsų tikslas per kuo mažesnį bandymų kiekį paleisti į laisvę visus pauk&scaron;telius.&nbsp;
Mario Jet Ski Lenktynės 3D (18862) Mario Jet Ski  - tai  lenktynės vandens motociklais! Čia svarbiausia atvažiuoti pirmam, vengti įvairių kliūčių ir rinkti įvarius spartinimus.
Skautai atakuoja (24555)

Staggy The Boyscout slayer žaidimo esmė - nugalėti  visus skautus - zombius, uždirbti pinigų  ir pirkti naujus ginklus.

Ataka: Tarpas (Space)
Judėjimas: rodyklės
GInklų keitimas: 1-7
Pauzė: P

Detektyvinis žaidimas (23332) Detective Grimoire yra detektyvinis žaidimas, kurio tikslas i&scaron;spręsti detektyvinius uždavinius. Norėdami žaisti &scaron;į žaidimą, turėtumėte suprasti anglų kalbą.

Per 0.54576 s su 12.746