Zaidimai - nemokami

Visi žaidimai - nemokami zaidimai internete su prizais ir rezultatais. www visi zaidimai lt - zaidimai zaisti online vaikams ir suaugusiems!

Pradžia arrow Straipsniai arrow America's Army 3
America's Army 3
Parašė Administrator   
2009 07 30
America`s Army 3 America‘s Army 3 bando tapti rimtu kariniu simuliatoriumi, nes tai jau trečioji šio žaidimo versija ir vis dar nemokama. Pagrindinis žaidimo tikslas kuo realiau perteikti eilinio apmokymus ir mūšio lauko subtilybes. Pradžioje žaidėjas turi susikurti savo kareivį, jo veido išraišką ir vardą. Pagrindinė užduotis – tapti geru Amerikos armijos kariu. Iš pradžių galime įveikti ilgus apmokymus. O didžiąją dalį apmokymų užims testai. Apmokymuose  karys apmokomas bėgioti, kuo greičiau ir saugiau įveikti kliūtis. Vėliau keliaujame į šaudymo aikštelę ir gauname į savo rankas automatą, kuriuo turime nušauti kuo daugiau taikinių.  Žaidime nėra jokių gyvybių stulpelių, todėl jei būsite per daug sužeistas neišgelbės net medicinos pagalba. Šūvis į koją, tuomet jūs negalėsite greitai bėgti. America‘s Army 3 iš esmės neturi jokios siužetinės linijos bei vieno žaidėjo režimo. Kolkas žaidime yra tik 5 žemėlapiai, kurie gal pabosti, bet tikimasi iš kūrėjų papildimo. Taip pat rasime keletą žaidimo režimų, „Take and Hold“, kur žaidėjai turi užimti ir kautis dėl tam tikrų taškų žemėlapyje, „Secure & Extract” tarsi alternatyva „Capture the Flag“. „Activated Objective“ režime viena komanda atakuoja, o kita turi išlaikyti atitinkamą punktą bet kokia kaina. Dar yra „VIP“ režimas, kur viena komanda turi apsaugoti labai svarbų asmenį. Kartais žaidime pasijusite kaip tikroje armijoje, nes visi juda atsargiai, bando vieni kitus pridengti. Gerai susitarę žaidėjai gali suorganizuoti tobulą puolimą arba pasalą.

America`s Army 3

Tinklo režime žaidėjai gali prisijungti į „Gold“ arba „Black“ komandą. „Gold“ komandą sudaro Amerikos kariai, o „Black“ komanda yra tarsi sukilėliai. Kiekviena komanda turi vadą, bei tris būrius su savo atskiru vadu (panašiai kaip Battlefield 2 žaidime). Būryje gali būti 4 žaidėjai. Jei pasirinksite „Rifleman“, vadinasi kovosite su automatu bei turėsite kelių tipų granatų. Pasirinkę snaiperį, geriausia įsitaisyti kur nepastebimoje vietoje ir tykoti priešų. Na o pats būrio vadas naudoja tą patį automatą tik su geresniu taikikliu. Realiai žaidimas suteikia gana nemažai taktinių galimybių, žaidime nereikia skubėti, nes jei bėgsite kaip kokiame „Call of Duty“, paprasčiausiai būsite greitai nušauti iš vieno šūvio arba neutralizuoti granatos. Žaidime yra patogiai pateikta gana didelė komandų sistema, pavyzdžiui prireikus medicininės pagalbos, galime pradėti šūkauti „Medic!”. Kitų žaidėjų raportai „Enemy Spotted“ gali suteikti nemažai informacijos apie priešo judėjimo kryptį. Kadangi žaidimas siekia kuo didesnio realistiškumo, ginklai atrodo bei užtaisomi itin realistiškai. Kai kurie užsitaisys greičiau, kai kurie lėčiau, todėl visada reikia numatyti, kada reikės slėptis už priedangos bei užtaisyti ginklą. Jei jūsų taikinys yra toli arba už priedangos, galite sulaikyti kvėpavimą, ir taip šaudyti taikliau. Už nušautą priešą gausite tašką, o už užgrobtą punktą daugiau, todėl rinkdami taškus keliame ir savo kareivio lygį. Kartais gauname ir kokį medalį ar ženkliuką už atliktą darbą. Jei jau esate nušaunamas mūšio metu, turite laukti raundo pabaigos, stebint kitų komandos žaidėjų veiksmus.

America`s Army 3

Nauja America's Army žaidimo versija siūlo daugybę naujų dalykų:

 • Naujas varikliukas - žaidimas pagrindas Unreal Engine 3 varikliukas, neįtikėtinai realios aplinkos, šviesos efektai, animacija, ir komandinė patirtis realizuota taip, kad žaidėjai galėtu patirti kaip kareiviai treniruojasi, gyvena, ir juda pirmyn kariuomenėje.
 • Nauja taškų sistema - naujoje versijoje naudojama nauja taškų sistema, dabar „Honor“ išskaičiuojamas iš subkategorijų, kuriuos parodo 7 vertybės: lojalumas, pareiga, pagarba, Selfless-Service (pasiaukojimas), garbė (honor), ir asmens drąsa. Šios vertybės yra suderintos su tam tikru žaidimo elgesiu, ir demonstruodami šias savybes Jūs prisijungiate prie sėkmingo žaidimo ir atitinkamų rezultatų.
 • Detali statistika - AА3 veda nepaprastai detalią statistiką raundų pabaigoje online režime, neskaitant žaidėjo elgesių sumavimų. Žaidėjai gali pamatyti tokią informaciją kaip šaudymo taiklumas, pražaistas laikas, pražaistas laikas pagal rolę, visi taškai, laimėti, pralaimėti, išgyventi raundai, įvykdytos užduotys, pagydytų žmonių kiekis.
 • Veikėjo judesiai - neskaitant bazinių judesių tokių kaip bėgimas, greitas bėgimas, ir pasilenkimas, žaidimas palaiko taktinius ir kovinius judesio tipus.
 • Misijos planavimas - Squad and Fire Team leaders now have strategic choices to make before a mission.
 • Ginklų efektai ir tapatybė - žaidėjai dabar gali modifikuoti ginklų konfigūracija ir aplrovimą su prijungiamomis modifikacijomis, taip pat galima pasirinkti amunicijos, šovinių ir granatų tipą ir kiekį, kurių reikės misijos įvykdymui.
 • Šviesos ir garsas - žaidimo kūrėjai skiria daug dėmesio šviesoms ir garsui, kad jie taptų taktinio žaidimo dalimi.

 America`s Army 3 

Minimalūs America's Army 3 žaidimo kompiuterio reikalavimai:

 • Operacinė sistema: Microsoft Windows XP (su Service Pack 2)/Microsoft Windows Vista
 • Procesorius: 2.0 GHz Dual Core CPU
 • Atmintis: 1GB RAM
 • Vaizdo plokštė: Direct X 9.0c, Shader 3.0, 256MB RAM
 • Vieta kietajame diske: 5GB
Oficialus America's Army žaidimo tinklapis. Lietuvių bendruomenės tinklapis.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009 07 30 )
 

Nemokami žaidimai


 

Naujausi žaidimai online

Angry Birds Eggs (6069) Super Mario stiliaus online žaidimas, kur pagrindiniai veikėjai - Angry Birds.
Angry Birds Rio Online (18730) Garsusis Angry Birds online! Nieko nereikia siųstis. Žaidimo taisyklės visiems žinomas - įtempiate pauktšelį ir paleidžiate. Jūsų tikslas per kuo mažesnį bandymų kiekį paleisti į laisvę visus paukštelius. 
Mario Jet Ski Lenktynės 3D (18856) Mario Jet Ski  - tai  lenktynės vandens motociklais! Čia svarbiausia atvažiuoti pirmam, vengti įvairių kliūčių ir rinkti įvarius spartinimus.
Skautai atakuoja (24551)

Staggy The Boyscout slayer žaidimo esmė - nugalėti  visus skautus - zombius, uždirbti pinigų  ir pirkti naujus ginklus.

Ataka: Tarpas (Space)
Judėjimas: rodyklės
GInklų keitimas: 1-7
Pauzė: P

Detektyvinis žaidimas (23322) Detective Grimoire yra detektyvinis žaidimas, kurio tikslas išspręsti detektyvinius uždavinius. Norėdami žaisti šį žaidimą, turėtumėte suprasti anglų kalbą.

Per 0.71264 s su 12.644