Zaidimai - nemokami

Visi žaidimai - nemokami zaidimai internete su prizais ir rezultatais. www visi zaidimai lt - zaidimai zaisti online vaikams ir suaugusiems!

Pradžia arrow Straipsniai arrow Call of Duty: Modern Warfare 2
Call of Duty: Modern Warfare 2
Parašė Administrator   
2009 11 20

Image Ilgai laukta antroji Call of Duty: Modern Warfare žaidimo dalis pagaliau pasirodė ir nudžiugino begales žaidėjų. Šioje Modern Warfare dalyje bus pasakojami įvykiai vykstantys po pirmosios dalies pabaigos. Viskas prasideda nuo politinio nestabilumo Rusijoje ir kai naujieji žiaurūs ir negailestingi veikėjai pasinaudoję nacionalistinėmis visuomenės nuotaikomis užsitikrina branduolinių ginklų kontrolę. Atsiranda naujas pagrindinis blogiukas Makarovas, kuris žada pasaulyje pasėti naują chaoso bangą. Siužetas vėl gan įdomus ir nenusileidžia veiksmo filmui, kurio filmavimo aikštelėje turite progą sudalyvauti. Tai gi kaip ir buvo galima tikėtis  naujoji Call of Duty serija muša visus pardavimo rekordus ir pranoksta daugelio žaidėjų lūkesčius.

Image

Call of Duty: Modern Warfare 2 žaidimo siužetas labai aiškus bet ir pilnas daugybės netikėtumų, jame taip pat gausu pirmosios dalies istorijos elementų, todėl jei žaidėte pirmąją žaidimo dalį galite patirti didesnį įspūdį ir gauti daugiau gerų emocijų. Grafika ganėtinai aukštos kokybės, padidinta ginklų ir sprogimų žala aplinkai, gerai ištobulinti įvairūs griovimai (pastatų ir pan. objektų). Call of Duty bus tikrai nemažų lygių, kur atsiskleidžia tikri kūrėjų sugebėjimai. Teks kautis ir miestuose, ir kalnuose, ir dykumoje, ir Rusijos taigose. Žaidime išvysime tikrai nemažai gražių vaizdų. Modern Warfare žaidimo tempas irgi įspūdingas, todėl žaidėjams siūloma pasirinkti kuo sunkesnį žaidimo lygį, kad žaidimas nebūtų pereitas per greitai ir per lengvai.

Image

 Call of Duty: Modern Warfare 2 žaidimo sisteminiai reikalavimai

Minimalūs:

  • Procesorius: Intel(R) Pentium(R) 4 2.4 GHz arba AMD(R) Athlon(TM) 64 2800+
  • Darbinė atmintis: 512MB RAM (768MB Windows Vista)
  • Kietasis diskas: 8GB laisvos vietos
  • Vaizdo plokštė: NVIDIA(R) Geforce(TM) 6600 arba ATI(R) Radeon(R) 9800 Pro

Rekomenduojami:

  • Procesorius: 2.4 GHz dual core
  • Darbinė atmintis: 1G (2G Windows Vista)
  • Kietasis diskas: 8GB laisvos vietos
  • Vaizdo plokštė: 3.0 Shader palaikymas. Nvidia Geforce 7800 ar ATI Radeon X1800
Oficialus Call of Duty: Modern Warfare 2 žaidimo tinklapis.

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009 11 20 )
 

Nemokami žaidimai


 

Naujausi žaidimai online

Angry Birds Eggs (6069) Super Mario stiliaus online žaidimas, kur pagrindiniai veikėjai - Angry Birds.
Angry Birds Rio Online (18730) Garsusis Angry Birds online! Nieko nereikia siųstis. Žaidimo taisyklės visiems žinomas - įtempiate pauktšelį ir paleidžiate. Jūsų tikslas per kuo mažesnį bandymų kiekį paleisti į laisvę visus paukštelius. 
Mario Jet Ski Lenktynės 3D (18856) Mario Jet Ski  - tai  lenktynės vandens motociklais! Čia svarbiausia atvažiuoti pirmam, vengti įvairių kliūčių ir rinkti įvarius spartinimus.
Skautai atakuoja (24551)

Staggy The Boyscout slayer žaidimo esmė - nugalėti  visus skautus - zombius, uždirbti pinigų  ir pirkti naujus ginklus.

Ataka: Tarpas (Space)
Judėjimas: rodyklės
GInklų keitimas: 1-7
Pauzė: P

Detektyvinis žaidimas (23322) Detective Grimoire yra detektyvinis žaidimas, kurio tikslas išspręsti detektyvinius uždavinius. Norėdami žaisti šį žaidimą, turėtumėte suprasti anglų kalbą.

Per 0.58307 s su 12.623