Zaidimai - nemokami

Visi žaidimai - nemokami zaidimai internete su prizais ir rezultatais. www visi zaidimai lt - zaidimai zaisti online vaikams ir suaugusiems!

Pradžia arrow Straipsniai arrow F.E.A.R. 2: Project Origin
F.E.A.R. 2: Project Origin
Parašė Administrator   
2009 02 26

Image Naujausioje žaidimo „F.E.A.R.“ dalyje sugrįžta ne tik mažoji mergaitė, bet ir pažįstami mūšiai su antgamtiniais reiškiniais. Ir nors iš pirmosios dalies atkeliauja fanams puikiai pažįstama mūšio mechanika, susišaudymai tamsiuose koridoriuose ir panašūs „perliukai“, bet pats žaidimas sunkiai pasiekia savo pirmtako lygį.

Čia net išvystame pirmosios dalies pabaigą iš saugaus atstumo (tą didelį sprogimą). Tiesa, prakalbus apie sąsajas su pirma dalimi, iškyla keletas problemų. Visų pirma, kūrėjai darydami antrąją dalį tikriausiai galvojo, jog visi mes iki vieno žaidėme pirmą dalį ir jeigu netyčia ką nors pamiršome, prieš sėsdami prie antrosios dalies peržaisime viską iš naujo. Taigi atsakymų į klausimus, kas yra tos korporacinės grupuotės, kas yra „FEAR“ komanda ir kitų galime nesitikėti. Juk vistiek viską žinome.

Jaučiasi, kad „Monolith“ vyrukai gavo tikrą užduotį padirbėti prie atmosferos – ji sukurta išties baisi, o silpnesnių nervų žaidėjai neabejotinai turėtų retkarčiais iškristi iš savo patogių supamųjų kėdžių. Tamsios vietos, vos siekiantis žibintuvėlio šviesos pliūpsnis , uždari tuneliai (kuriuose praleisime tikrai nemažą savo gyvenimo „FEAR“ pasaulyje dalį) ir siaubo atmosferą atitinkanti muzika – dar kelios žuvusios nervų ląstelės. Šalia muzikinių intarpų nemažiau švyti ir garsai, kurie savo murmėjimais ir gargaliojimais leidžia suprasti, kad tiems vyrukams tikrai ne viskas gerai.

Image 

Kartais įdomių kovų pasiūlys ir kompiuteriniai priešininkai, ypatingai tokių iššūkių galime sulaukti susijungiančiuose koridoriuose. Juose priešai žmonės retkarčiais išties pademonstruos neblogus karybos pagrindus ir netgi bandys pulti mus iš sparno, išnaudos esančius objektus kaip efektyvią priedangos priemonę ir panašiai. Ypatingai žaidžiant sunkesniame sudėtingumo lygyje (o patyrusiems FPS žaidėjams tą ir rekomenduotume daryti nuo pat pradžių, nes apskritai antroji „F.E.A.R.“ dalis yra lengvesnė už pirmąją) iššūkis jausis. Žaidime bene įdomiausia yra kovoti prieš nežemiškus priešininkus, kurie vien savo išskirtinėmis ir antgamtinėmis formomis, bei atakomis įneša šiek tiek naujovių.

Image 

Naujovių fronte „F.E.A.R. 2“ drąsiai galime paminėti epizodus su mechaniniu robotu. Gausime galimybę išbandyti didelį ir stipriai ginkluotą (kulkosvaidžiai ir raketos) vaikščiojantį monstrą. Šie žaidimo epizodai nėra sudėtingi, greičiau tai atgaiva nuo įprasto bėgiojimo, priedas žaidėjams, nes yra galimybė lygiai tą pačią atkarpą įveikti ir be šio monstro. Pats robotas valdosi išties stabiliai, o jo sukeliamas chaosas iškreiptos psichikos žmonėms turėtų sukelti džiaugsmo protrūkius. O visiems likusiems bus puiki proga išbandyti ateities karų perspektyvą. Iš panašių užduočių dar turėsime šansą pašaudyti į priešus nuo stacionaraus kulkosvaidžio, kurį rasime ant vienos šarvuotos mašinos.

Image 

Šiais laikais daugelio žaidėjų režimas jau pasidarė tokia kasdienybė, kad žaidimas rizikuoja sulaukti žymiai daugiau dėmesio jeigu jis tokio neturės. „F.E.A.R. 2“ - ne išimtis FPS pasaulyje. Bet iš kitos pusės, jis taip pat neturi nieko orginalaus. Galbūt tik „slow-mo“ perkėlimas į tinklines batalijas yra vertas atskiro paminėjimo. „Reflex time“ išnaudojantys tinkliniai režimai yra kartu nauji ir įdomūs, kuriuos neabejotinai siūlome išbandyti visiems. Toliau seka jau įprasti „Deathmatch“ ir „Team Deathmatch“ režimai, keletas „Conquest“ variantų, „Capture the Flag“ ir taip pat naujas režimas – „Failsafe“, kurį pamėgti turėtų „Counter-Strike“ fanai.  Galiausiai yra „Armored Front“ režimas, kuris be jokių abejonių galėtų pelnyti įdomiausioji titulą, kadangi jame galime kautis su vienu iš šių didelių ir galingų robotų.

Žaidimo F.E.A.R. 2: Project Origin išleidimo data:  2009 vasario 13.
Žaidimo oficialų tinklapį rasite čia.

F.E.A.R. 2: Project Origin minimalūs techniniai reikalavimai:
CPU: P4 2.8GHz (3.2GHz Vista)/Athlon 64 3000+ (3200+ Vista)
GPU: DX9-palaikanti vaizdo korta su 256MB (SM 2.0b). NVidia 6800 arba ATI X700.
RAM: 1GB (1.5GB Vista)
Kietasis diskas: 12GB
OS: Windows XP SP2/Vista SP1
DirectX: 9.0c
Garsas: DX9.0c compliant
Diskas: DVD (boxed only)

F.E.A.R. 2: Project Origin rekomenduojami techniniai reikalavimai:
CPU: Core 2 Duo 2.2GHz procesorius/Athlon 64 X2 4400+
GPU: Pilnas DX9-palaikymas vaizdo korta su 512MB (SM 3.0). NVidia 8600 GTS arba ATI HD 2900 XT.
Ram: 1.5GB
Kietasis diskas: 12GB
OS: Windows XP SP3/Vista SP1
DirectX: 9.0c
Garsas: DX9.0c compliant
DVD: DVD

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009 02 26 )
 

Nemokami žaidimai


 

Naujausi žaidimai online

Angry Birds Eggs (6075) Super Mario stiliaus online žaidimas, kur pagrindiniai veikėjai - Angry Birds.
Angry Birds Rio Online (18737) Garsusis Angry Birds online! Nieko nereikia siųstis. Žaidimo taisyklės visiems žinomas - įtempiate pauktšelį ir paleidžiate. Jūsų tikslas per kuo mažesnį bandymų kiekį paleisti į laisvę visus paukštelius. 
Mario Jet Ski Lenktynės 3D (18862) Mario Jet Ski  - tai  lenktynės vandens motociklais! Čia svarbiausia atvažiuoti pirmam, vengti įvairių kliūčių ir rinkti įvarius spartinimus.
Skautai atakuoja (24555)

Staggy The Boyscout slayer žaidimo esmė - nugalėti  visus skautus - zombius, uždirbti pinigų  ir pirkti naujus ginklus.

Ataka: Tarpas (Space)
Judėjimas: rodyklės
GInklų keitimas: 1-7
Pauzė: P

Detektyvinis žaidimas (23332) Detective Grimoire yra detektyvinis žaidimas, kurio tikslas išspręsti detektyvinius uždavinius. Norėdami žaisti šį žaidimą, turėtumėte suprasti anglų kalbą.

Per 0.43584 s su 12.638