Zaidimai - nemokami

Visi žaidimai - nemokami zaidimai internete su prizais ir rezultatais. www visi zaidimai lt - zaidimai zaisti online vaikams ir suaugusiems!

Pradžia arrow Straipsniai arrow Need For Speed: Shift
Need For Speed: Shift
Parašė Administrator   
2009 10 07
Image Need For Speed: Shift žaidimas bandys atgaivinti mūsų pasitikėjimą šia žaidimo serija, nes dauguma žaidėjų buvo tikrai nusivylę po paskutiniųjų NFS dalių. Taigi dabar visas žaidimo dėmesys sutelktas į vairavimą ir automobilius. Mašinų gausos Need For speed serijoje niekada netrūkdavo, taip bus ir dabar, tikrai išsirinksite kažką artimo sau. Šioje žaidimo serijoje rasime ir Pro Street palikimo, kaip firmų logotipai ant mašinų ir panašiai. Lenktynių tipai: Paprastos žiedinės lenktynės, lenktynės siekiant apvažiuoti kuo greitesnį ratą ir panašiai. Yra ir visų mėgstamas driftas, kuris gali  patikti ne kiekvienam. Driftą tikrąją tą žodžio prasme reiks įvaldyti, nes iš pradžių tai tikrai pasirodys sudėtinga ir gal net nesamoninga. Bene daugiausiai adrenalino sukelia 1 prieš 1 lenktynės. Jose mes atstovausime kuriai nors vienai iš dviejų tarpusavyje kovojančių automobilių gamintojų, kurios bando išsiaiškinti, kieno automobilis geresnis. Kartu šios lenktynės yra ir sunkiausios, nes susideda iš trijų etapų – viename mes bandome atitrūkti nuo priešininko, antrame mes jį persekiojame, o paskutinis trečiasis dažniausiai būna ir lemiamas – jo metu paaiškėja tikrasis nugalėtojas.

Mašinų valdymas gan smagus ir tikroviškas. Nors buvo žadamas rimtas simuliatorius, pažadai buvo neištesėti, mašinos po susidūrimų apgadinamos tik minimaliai. Visgi, vienas patobulinimas tikrai žavi – įsirėžus į kitą automobilį ar į kliūtį trasoje, vaizdas ekrane pradės drebėti ar kuriam laikui taps nespalvotas, lyg būtumėt susižaloję.

Image

Turbūt daugiausia laiko praleisite ne lenktynėse, o tiuninguodami ir modifikuodami savo ratus. Gaila, bet papildomų tiuningo dalių pasirinkimas yra gan mažas, bet štai dažymas ir vinilų dėjimas išliko toks pats geras kaip ir ankstesnėse dalyse. Perdažyti galima beveik visas mašinos dalis, o vinilus - stumdyti, pakeisti spalvą ar kitaip kaitalioti. Tai gi vistiek galėsi savo mašinyte padaryti unikalia ir įspūdinga.

Lygių sistema: lenktyniaudami renkate taškus, kurie reikalingi vairuotojo lygio pakėlimui. Kiekvienuose lenktynėse turėsite ne tik stengtis užimti kuo aukštesnę poziciją, bet ir įvykdyti keletą iššūkių. Dažniausiai jie būna gan paprasti: apvažiuoti į nieką neatsitrenkus, visą ratą neužleisti lyderio pozicijos ar surinkti tam tikrą kiekį taškų, kurie duodami už lenkimus, greitus ir gerus įvažiavimus į posūkius ar važiavimą pirmoje vietoje. Kuo daugiau iššūkių įvykdysite, tuo daugiau trasų ar tiuningo elementų atrakinsite.

Image

Grafika tikrai gera ir džiugina žaidėjus. Mašinos sukurtos itin detaliai – iš toli galima puikiai įskaityti, kokių firmų logotipai puikuojasi ant kėbulo. Trasos irgi atrodo neblogai, kai kurios buvo matytos jau Pro Street , bet tai nieko negadina.

Need For Speed Shift sisteminiai reikalavimai:

  • Reikalinga – Interneto ryšys
  • OS - Windows XP (Service Pack 3) ar Windows Vista (Service Pack 1) / Windows 7
  • Procesorius – Intel Core™2 Duo 1.6 GHz ar geresnis
  • Atmintis – XP: 1 GB RAM; Vista/Windows 7: 1.5 GB RAM
  • Vieta kietajame diske – 6 GB
  • DVD - 8 SPEED
  • Vaizod plokštė – 256 MB, palaikanti Pixel Shader 3.0
  • Garso plokšte - DirectX 9.0c
  • DirectX - DirectX 9.0c
Oficialus Need For Speed Shit tinklapis.

Image

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009 10 07 )
 

Nemokami žaidimai


 

Naujausi žaidimai online

Angry Birds Eggs (6068) Super Mario stiliaus online žaidimas, kur pagrindiniai veikėjai - Angry Birds.
Angry Birds Rio Online (18729) Garsusis Angry Birds online! Nieko nereikia siųstis. Žaidimo taisyklės visiems žinomas - įtempiate pauktšelį ir paleidžiate. Jūsų tikslas per kuo mažesnį bandymų kiekį paleisti į laisvę visus paukštelius. 
Mario Jet Ski Lenktynės 3D (18855) Mario Jet Ski  - tai  lenktynės vandens motociklais! Čia svarbiausia atvažiuoti pirmam, vengti įvairių kliūčių ir rinkti įvarius spartinimus.
Skautai atakuoja (24550)

Staggy The Boyscout slayer žaidimo esmė - nugalėti  visus skautus - zombius, uždirbti pinigų  ir pirkti naujus ginklus.

Ataka: Tarpas (Space)
Judėjimas: rodyklės
GInklų keitimas: 1-7
Pauzė: P

Detektyvinis žaidimas (23321) Detective Grimoire yra detektyvinis žaidimas, kurio tikslas išspręsti detektyvinius uždavinius. Norėdami žaisti šį žaidimą, turėtumėte suprasti anglų kalbą.

Per 0.61422 s su 12.631