Zaidimai - nemokami

Visi žaidimai - nemokami zaidimai internete su prizais ir rezultatais. www visi zaidimai lt - zaidimai zaisti online vaikams ir suaugusiems!

Pradžia arrow Straipsniai arrow Prototype
Prototype
Parašė Administrator   
2009 06 25
Image Prototype žaidimas, apie ką jis? Pagrindinis žaidimo herojus Aleksas Merseris, mutavęs padaras galintis keisti savo formą. Taip pat mūsų herojus serga amnezija, todėl nieko nepamena apie savo praeitį. Visas veiksmas vyksta New York’o mieste, kur pagrindinis veikėjas bando atgauti atmintį, tačiau atminties praradimas ne vienintelė bėda: mus bando sučiupti ir pašalinti Juodojo Stebėjimo specialusis būrys.
Žaidimo pradžioje Aleksas pabunda ant operacinio stalo požeminėje laboratorijoje New York’o centre, bet vėliau jis išsiaiškina kad išorėje vyksta daug baisesni dalykai. Pagrindinis veikėjas gan greitai išsiaiškina apie savo galias ir pradeda susigrąžinti prisiminimus.

Susidomėjimą žaidimu sukelia pagrindinės Alekso galios: jis yra labai greitas, stiprus, tvirtas, gali keisti savo kūno formą ir taip pat gali atimti savo aukų išvaizdą, galimybes ir net prisiminimus. Pagrindinis veikėjas gali be vargo pakelti automobilį ir šveisti jį toli toli, Aleksas yra toks greitas jog gali bėgti pastatų sienomis, šokinėti stogais, ir kad iš kaip aukštai kristų, nepatirs jokios žalos.

Image

Formų keitimas galimas 4 būdais: maskavimosi, atakos, gynybos ir juntamasis.
Maskavimasis - Aleksas gali keisti savo išvaizdą į tų kuriuos jis “išsiurbė“. Tai padeda likti nesusektam ir tai padeda kovoti(pvz.: pasinaudoję karinių pajėgų vyresniuoju mes galime prasmukti nesikovę ar iškviesti oro pajėgas).
Ataka - Alekso kūnas taip pat gali pasiversti ir į ne žmogiškas formas. Puolime jo rankos gali pavirsti į aštrius kardus o jo kumščiai į kūjus ir panašius įrankius. Jis taip pat gali atakuoti per atstumą spygliais išlendančiais iš po žemių.
Gynyba - herojus gali deformuoti kūną taip, jog šis būtų atsparus šūviams ar kitoms atakoms. Jis gali išleisti spyglius iš nugaros, kurie yra ypač gerai ginantis iš arti ar paversti savo ranką į neperšaunamą skydą.
Juntamasis - Aleksas gali panaudoti savo jutimus, kad suvokti dalykus aplinkoje, kurių paprasti žmonės nesugebėtų. Tai įskaičiuoja infraraudonuosius spindulius, naktinį matymą ir sugebėjimą suprasti kas minioje yra nusiteikęs prieš mus.
Šie būdai gali būti sumaišyti kartu, kad suteiktų Aleksui kelias galias vienu metu.

Image

Prototype žaidimą galėsite žaisti ir dviese su draugu internete, abu kaip Aleksai siaubsite miestą ir užsiimsite masinėmis kovomis. Žaidime daugiausia dėmesio ir buvo skiriama kovų sistemai.

Minimalūs Prototype žaidimo kompiuterio reikalavimai:

  • Windows® XP (su Service Pack 3) ir DirectX® 9.0c arba (Windows Vista® su Service Pack 2)
  • Vaizdo plokštė: 256 MB, DirectX® 9.0c su Shader Model 3 palaikymu
  • Procesorius: Pentium(R) Intel Core® 2 Duo 2.6 GHz arba AMD Athlon 64 X2 3800+
  • Ram: 1 GB RAM naudojant Windows ® XP / 2 GB Windows ® Vista sistemai
  • Vieta kietajame diske: 8 - 9 GB 
  • Garso plokštė: palaikanti DirectX 9.0
  • DVD-ROM: DVD-ROM
  • Žaidimas skirtas PC, XBOX 360 ir PS3 konsolėms

Oficialus Prototype žaidimo tinklapis ir keletas video apie žaidimą: čia ir čia.

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009 06 25 )
 

Nemokami žaidimai


 

Naujausi žaidimai online

Angry Birds Eggs (6069) Super Mario stiliaus online žaidimas, kur pagrindiniai veikėjai - Angry Birds.
Angry Birds Rio Online (18730) Garsusis Angry Birds online! Nieko nereikia siųstis. Žaidimo taisyklės visiems žinomas - įtempiate pauktšelį ir paleidžiate. Jūsų tikslas per kuo mažesnį bandymų kiekį paleisti į laisvę visus paukštelius. 
Mario Jet Ski Lenktynės 3D (18856) Mario Jet Ski  - tai  lenktynės vandens motociklais! Čia svarbiausia atvažiuoti pirmam, vengti įvairių kliūčių ir rinkti įvarius spartinimus.
Skautai atakuoja (24551)

Staggy The Boyscout slayer žaidimo esmė - nugalėti  visus skautus - zombius, uždirbti pinigų  ir pirkti naujus ginklus.

Ataka: Tarpas (Space)
Judėjimas: rodyklės
GInklų keitimas: 1-7
Pauzė: P

Detektyvinis žaidimas (23322) Detective Grimoire yra detektyvinis žaidimas, kurio tikslas išspręsti detektyvinius uždavinius. Norėdami žaisti šį žaidimą, turėtumėte suprasti anglų kalbą.

Per 0.63539 s su 12.63