Zaidimai - nemokami

Visi žaidimai - nemokami zaidimai internete su prizais ir rezultatais. www visi zaidimai lt - zaidimai zaisti online vaikams ir suaugusiems!

Pradžia arrow Straipsniai arrow Runes of Magic
Runes of Magic
Parašė Administrator   
2009 04 22
Image Daugumos nuomone tai neeilinis MMO žaidimas ir dar jis nemokamas. Reikia tik užsiregistruoti, parsisiųsti žaidimą ir mėgautis žaidimu. Tai nėra eilinis „World of Warcraft“ klonas. Runes of Magic žaidimas yra kuriamas vienos iš Taivano studijų, o žaidimą Europai ir kitoms šalims lokalizuoja ir tobulina Vokietijos kompanija „Frogster Interactive“. Žaidimo pasaulis vadinamas Taborea ir tai yra vienas iš Candara pasaulio žemynų. Prisijungus prie žaidimo turime išsirinkti serverį, kuriame norėsime žaisti. Patarimas: nežaiskite vokiečių serveriuose, nes ten žaidžia vien vokiečiai ir nesuprasit kas ką šneka. Na nebent gerai mokate vokiškai ir jums tai nesukels jokių sunkumų. Yra dviejų tipų serveriai: PvE (žaidėjas prieš aplinką) bei PvP (žaidėjas prieš žaidėją). Kiekvieno tipo yra po kelis Runes of Magic serverius ir vietos visiems tikrai užteks.
Image
Kita užduotis būtų susikurti savo veikėją. Galėsime rinktis veido išraiškas, šukuosenas,  plaukų spalvą, veikėjo ūgį, rankų, kojų bei kitų kūno dalių storį. Pasirinkimas tikrai gana nemažas. Aišku, įdomiausia dalis ko gero veikėjų klasės. O jos jau bus ko gero įprastos MMO žaidimuose. Mes rasime šešias klasės ir viena žaidžiamą rasę Žmonės: karys (Warrior), sugebantis atlikti galingas artimas atakas, skautas (Scout), mėgstantis naudoti arbaletą arba lanką, Sukčius (Rogue) gebantis pasislėpti ir smogti staigią nenumatytą ataką, Šventikas (Priest), kurio pagrindinė paskirtis yra gydymas ir būrio palaikymas, Magas (Mage), kuris sugeba valdyti įvairiausias magijas bei Riteris (Knight), kuris naudoja galingus nepralaužiamus šarvus ir sunkius ginklus. Kiekvienas atras savo klasę, juolab žaidime yra tikrai labai įdomi savybė, galimybė turėti dvi klases, pirminę ir antrinę. Runes of Magic žaidimą pradedame išties gražiame regione Howling Mountains, Pioneer‘s Colony kaime. Pasitiks mus graži aplinka, čiulbantys paukščiai, o įėjus į kaimą garsą papildys kaimo šurmulys. Pradžioje priešai bus primityvūs ir silpni, teks žudyti piktus grybus, meškiukus, vilkus, lapes, skorpionus ir kitus gyvius.
Image
Teks daryti užduotis (Quests). Pradžioje jos išties naudingos, vienoje užduotyje privalėsime išmokti medkirtystės, kitoje žaliavų rausimo, dar kitoje žolininkystės ar alchemijos. Visi šie gabumai bus pravartūs viso žaidimo metu. Taip atlikdami gan paprastas užduotis pakelsime savo lygį iki trečio. Vėliau užduotys įvairėja ir sudetingėja:  tenka žudyti įvairius monstrus, surasti ir išgelbėti kokį veikėją ir t.t. Šiuo metu žaidime yra virš 1000 užduočių ir tai tikrai nėra mažai. Kartais pačios užduotys pradeda kartotis, bet kartais pasitaiko tikrai įdomių, pavyzdžiui pabandyti sugauti besibadantį, visai nedraugišką kaktusą. O taip, tokių priešų irgi bus. Kaktusai. Iš pirmo žvilgsnio jį pagauti nesudėtinga, bet esmė tame, kad reikia nutaikyti tinkamą momentą ir panaudoti duotą užduoties daiktą reikiamu metu, nes kitaip nieko nebus. Dauguma Runes of Magic žaidimo monstrų nesiskiria nuo kitų MMO žaidimų, bet retkarčiais sutiksime ir įdomesnių priešų. Dažnai pamatysime ir bosų, kurie mažai skirsis nuo paprastų priešų savo išvaizda, todėl būkite atsargus vaikščiodami. Bosams nukauti jau prireiks būrio žaidėjų, nes vienam jo užmušti niekaip nepavyks.
Kiekvienas regionas turi savo Daily Quests (Skelbimų lentos užduotys). Kasdieninės užduotys niekada nesibaigs, tačiau per dieną jų galima atlikti max. 10. Atliekant šias užduotys gauname kiek kitokį atlygį, nei vygdome įprastines užduotys, tai „Phirius Coins“. O jie naudojami apsipirkimui Item Shop‘e. Item Shop parduotuvėje galime įsigyti įvairiausių gėrybių už brangakmenius bei minėtuosius „Phirius Coins“. Brangakmeniai (Diamonds), deja šiaip sau nesimėto, juos gausime nuo kūrėjų nebent per šventes arba teks pirkti už realius pinigus, kas tapo įprastu dalyku nemokomuose MMO žaidimuose. Už brangakmenius galime įsigyti visokiausių receptų, patobulinimų savo aprangai bei ginklams, ar net 30-ies dienų žirgą. Tiesa, galėsite jodinėti ne tik žirgu, bet ir įvairiausiomis kitomis būtybėmis. Už „Phirius Coins“ galime nusipirkti kur kas mažiau, bet geriau šis tas nei nieko.
Image
Kiekviename Runes of Magic regione rasime įvairiausių gamtos gėrybių, žolių, akmenų, medienos, visa tai reikalinga norint pasigaminti kokį nors daiktą, aleksyrą arba šiaip įvykdyti užduotį. Iš pradžių visi jūsų gabumai bus pirmo lygio, todėl eiti ir rinkti geriausių iškasenų negalėsite, teks tenkintis papraščiausiomis žolėmis žemo lygio teritorijose. Jei žūsite kovoje, gausite XP/TP taškų skolą. O tai reiškia, kad darant užduotys bei žudant monstrus gausite labai mažai XP/TP taškų, nes dauguma jų keliaus į skolą, kol jos neliks ir viskas grįš į savo vėžes. Gerai, tai nieko tokio kai gauni 1000 taškų skolą, o ką daryti tokiems kas užsidirba 100, 000 ar didesę skolą? XP Debt sistema labai stabdantis dalykas, nors geriau pagalvojus, tai pirmas MMO žaidimas, kuriame rimtai reikia stengtis nežūti kovoje, o tai paskui miršti ir gauni XP/TP skolą. Kituose MMO dažniausiai netekdavo jaudintis dėl savo veikėjo mirties.

Žaidimo Runes of Magic minimalūs sisteminiai rekalavimai

  • procesorius: AMD 2500 + arba INTEL Pentium 4 - 2.0GHz
  • atmintis: 512MB
  • vaizdo plokštė: 128MB Nvidia GeForce 5700 arba ATI Radeon9600
  • vietos kietajame diske: 3GB
  • DirectX: 9.0c
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009 04 22 )
 

Nemokami žaidimai


 

Naujausi žaidimai online

Angry Birds Eggs (6069) Super Mario stiliaus online žaidimas, kur pagrindiniai veikėjai - Angry Birds.
Angry Birds Rio Online (18730) Garsusis Angry Birds online! Nieko nereikia siųstis. Žaidimo taisyklės visiems žinomas - įtempiate pauktšelį ir paleidžiate. Jūsų tikslas per kuo mažesnį bandymų kiekį paleisti į laisvę visus paukštelius. 
Mario Jet Ski Lenktynės 3D (18856) Mario Jet Ski  - tai  lenktynės vandens motociklais! Čia svarbiausia atvažiuoti pirmam, vengti įvairių kliūčių ir rinkti įvarius spartinimus.
Skautai atakuoja (24551)

Staggy The Boyscout slayer žaidimo esmė - nugalėti  visus skautus - zombius, uždirbti pinigų  ir pirkti naujus ginklus.

Ataka: Tarpas (Space)
Judėjimas: rodyklės
GInklų keitimas: 1-7
Pauzė: P

Detektyvinis žaidimas (23322) Detective Grimoire yra detektyvinis žaidimas, kurio tikslas išspręsti detektyvinius uždavinius. Norėdami žaisti šį žaidimą, turėtumėte suprasti anglų kalbą.

Per 0.72497 s su 12.641