Zaidimai - nemokami

Visi žaidimai - nemokami zaidimai internete su prizais ir rezultatais. www visi zaidimai lt - zaidimai zaisti online vaikams ir suaugusiems!

Pradžia arrow Straipsniai arrow Shellshock 2: Blood Trails
Shellshock 2: Blood Trails
Parašė Administrator   
2009 03 23
ImageShellshock 2: Blood Trails žaidimas apie Vietnamo karą. Bet tai ne paprasta šaudyklė džiunglese. Taigi, „Shellshock 2“ istorija mums pristato Vietnamo karą iš kiek kitokios perspektyvos. Pasirodo tame kare praktiškai amerikiečiai nė neturėjo šansų laimėti, nes juk prieš zombius labai nepakovosi. Aišku mes turime ir pagrindinį herojų Nate Walker, kuris yra visiškai žalias rekrūtas, ką tik paimtas į armiją ir nusiųstas į pasienio bazę, kur tuoj turėtų įvykti vietnamiečių ataka.

Staiga jis susiduria su savo broliu, kuris pasirodo virto šaltakraujiškai žmonių mėsą rijančiu zombiu. Tuomet ponai vietnamiečiai pradeda savo ataką ir mūsų brangus brolis ištrūksta į laisvę pridarydamas daug žalos. O štai jau tada keliaujame, grožimės apylinkėmis, kovojame su šunsnukiais komunistais ir dar valome broliuko paliktą netvarką. Štai tau ir po ramios šeimyninės išvykos į džiunglės. Žaidimo grafika tikrai nebloga ir "Source" varikliukas išlaiko savo lygį, nors aišku Crysis neprilygsta. Teks pakovoti giliuose Vietnamo džiunglėse kur jums bus paruoštaįvairių spastų ir siurprizų ir vietiniuose kaimeliuose, taigi veiksmas tikrai nebus monotoniškas.

 Image

Kitas sąlyginai gerai atliktas momentas – tai įgarsinimas. Ginklų garsai, ar tai bebūtų AK-47 ar M-16, skamba įtikinamai ir geriau įgudusi ausis be vargo turėtų juos atskirti. Kitas momentas – veikėjų balsai. Ypatingai aukštų standartų čia nėra, bet visgi ausis kentėti neturi. Įgarsinimai čia atlikti Holivudiniais standartais. Veikėjų balsai, pačio žaidimo garsai čia yra vienas Shellshock 2: Blood Trails žaidimo gerųjų elementų.

Image

Bene pastebimiausias Shellshock 2  trūkumas – jo trumpumas. Vienam žaidėjui skrita kampanija trunka vos 4 ar 5 valandas. Sunku būtų dabar netgi prisiminti kitą pilną žaidimą, kuris siūlyti tiek mažai savo pirkėjams. Tiesa, visi turbūt nusivils dar ir tuo kad nėra tinklo režimo. Taigi pabaigus kampaniją, tenka pabaigti ir patį žaidimą. Na, nebent jus taip įtraukė nuolatinės zombių skerdynės, kad norite pereiti kampaniją dar kartą. Bet čia susidursite su dar vienu minusu - priešai dažniausiai atsiranda tuose pačiuose vietuose, tad šiek tiek susiorientavus juos galima iššaudyti be didesnių sunkumų.

Image

 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009 03 23 )
 

Nemokami žaidimai


 

Naujausi žaidimai online

Angry Birds Eggs (6075) Super Mario stiliaus online žaidimas, kur pagrindiniai veikėjai - Angry Birds.
Angry Birds Rio Online (18737) Garsusis Angry Birds online! Nieko nereikia siųstis. Žaidimo taisyklės visiems žinomas - įtempiate pauktšelį ir paleidžiate. Jūsų tikslas per kuo mažesnį bandymų kiekį paleisti į laisvę visus paukštelius. 
Mario Jet Ski Lenktynės 3D (18862) Mario Jet Ski  - tai  lenktynės vandens motociklais! Čia svarbiausia atvažiuoti pirmam, vengti įvairių kliūčių ir rinkti įvarius spartinimus.
Skautai atakuoja (24555)

Staggy The Boyscout slayer žaidimo esmė - nugalėti  visus skautus - zombius, uždirbti pinigų  ir pirkti naujus ginklus.

Ataka: Tarpas (Space)
Judėjimas: rodyklės
GInklų keitimas: 1-7
Pauzė: P

Detektyvinis žaidimas (23332) Detective Grimoire yra detektyvinis žaidimas, kurio tikslas išspręsti detektyvinius uždavinius. Norėdami žaisti šį žaidimą, turėtumėte suprasti anglų kalbą.

Per 0.54539 s su 12.624