Zaidimai - nemokami

Visi žaidimai - nemokami zaidimai internete su prizais ir rezultatais. www visi zaidimai lt - zaidimai zaisti online vaikams ir suaugusiems!

Pradžia arrow Straipsniai arrow The Sims 3
The Sims 3
Parašė Administrator   
2009 05 22
ImageThe Sims 3 bus išleistas tik po poros savaičių, bet jau spėjo tapti auksiniu ir turbūt bus šluojamas iš parduotuvių lentynų. Naujoje versijoje žaidėjams suteikiama dar daugiau galimybių kurti savo veikėją ir jo pasaulį. Aišku pastebėsime ir žymiai pasikeitusę ir pagerėjusią grafiką. The Sims 3 žaidimas suteiks mums dar daugiau džiaugsmo nei senosios dalys.

Ne paslaptis, kad Sims žaidimų serija iki šiol buvo palyginti gera ir draugiška. Dėl šis žaidimas dažniausiai buvo žaidžiamas jaunųjų tarpe ir labai tarp jų mėgiamas. Bet pasirodžius žaidimo pristatomajame filmuke, kurį galite pažiūrėti čia. Matome kad mūsų veikėjai galės tapti nuo astronautų iki vagių, negi žaidimo kūrėjai suteiks mums galimybę tapti ir blogiukais. Sklinda ir tokios kalbos, kad bus įmanoma apgaudinėti savo žmoną su tarnaite ar net užsiiminėti prostitucija. Taigi kyla klausimas: ar tikrai naujuose Sims dalyje bus galima blogai elgtis ir iki kokio lygio tai bus įmanoma? Aišku viską sužinosime pasirodžius žaidimui.

Taigi galite sukurkite virš milijono unikalių Sims gyventojų ir kontroliuoti savo gyvenimą. Keiskite viską: jų išvaizda,  jų asmenybes ir svajonių namus. Tada siųskite savo Simsą ištirti naujas vietas po visą miestą ir susitikti su kitais veikėjais gyvenančiais mieste. The Sims 3 žaidime galėsite žaisti su kitais žaidėjais tinkle, aišku reikės užsiregistruoti ir turėti orginalų žaidimą.

Image

 Taigi žaidime galėsite kontroliuoti savo veikėjų likimą:

  • Susidursite su trumpomis ir ilgalaikėmis sudėtingomis užduotimis.
  • Jūsų veikėjas gaus įvairių progų greitai ir lengvai užsidirbti nemažai pinigų.
  • Jūs nuspręsite veikėjo likimą ar jis bus Roko žvaigždė, vagis ar vienas iš pasaulio lyderių.
Taip pat galėsite keisti viską: nuo savo veikėjo išvaizdos, drabužių iki namų baldų ar net mašinos.

Image

 The Sims 3 žaidimo reikalavimai:

Operacinė sistema: Windows XP (Service pack 2), Windows Vista.
Procesorius: 2ghz Pentium4 arba Amd Athlon 2400+
Atmintis: 1.5 GB RAM
Vaizdo plokštė: 128mb GeForce FX 5900 arba 9500

Oficialus The Sims 3 žaidimo tinklapis .  Ir dar keltesfilmukų apie žaidimą: čia ir čia .

Image 

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2009 05 22 )
 

Nemokami žaidimai


 

Naujausi žaidimai online

Angry Birds Eggs (6069) Super Mario stiliaus online žaidimas, kur pagrindiniai veikėjai - Angry Birds.
Angry Birds Rio Online (18729) Garsusis Angry Birds online! Nieko nereikia siųstis. Žaidimo taisyklės visiems žinomas - įtempiate pauktšelį ir paleidžiate. Jūsų tikslas per kuo mažesnį bandymų kiekį paleisti į laisvę visus paukštelius. 
Mario Jet Ski Lenktynės 3D (18856) Mario Jet Ski  - tai  lenktynės vandens motociklais! Čia svarbiausia atvažiuoti pirmam, vengti įvairių kliūčių ir rinkti įvarius spartinimus.
Skautai atakuoja (24551)

Staggy The Boyscout slayer žaidimo esmė - nugalėti  visus skautus - zombius, uždirbti pinigų  ir pirkti naujus ginklus.

Ataka: Tarpas (Space)
Judėjimas: rodyklės
GInklų keitimas: 1-7
Pauzė: P

Detektyvinis žaidimas (23322) Detective Grimoire yra detektyvinis žaidimas, kurio tikslas išspręsti detektyvinius uždavinius. Norėdami žaisti šį žaidimą, turėtumėte suprasti anglų kalbą.

Per 0.67598 s su 12.629